GEOSMINA Frame Bag SMALL 2,5L
search
  • GEOSMINA Frame Bag SMALL 2,5L
  • GEOSMINA Frame Bag SMALL 2,5L

GEOSMINA Frame Bag SMALL 2,5L

213,00 zł
Brutto

GEOSMINA Frame Bag SMALL 2,5L

Ilość

Nasza torba ramowa do rowerów o trzech rozmiarach. Dzięki podwójnej komorze i 5,5 litrom pojemności bagażowej będziesz mieć bezpieczną przestrzeń do przewożenia wszystkich akcesoriów i „zabawek” podczas podróży, wyjazdów lub dojazdów. Dostosowana jest do większości ram a użyte materiały sprawiają, że jest bardzo odporna na ścieranie i na różne czynniki meteorologiczne przy naprawdę ograniczonej wadze.

– Wodoodporny materiał piramid nylon 210D z powłoką PU.
- Wodoodporny nylon wewnętrzny 210D z powłoką PU i żółtym kontrastowym kolorem.
- Podwójna boczna kieszeń z zamkiem YKK z rączką: ułatwia korzystanie w rękawicach.
- Wewnętrzne kieszenie i zaczep na klucze. Starannie załaduj swój ładunek.
- Wzmocnione paski na rzepy, aby wytrzymać ciężar (7 punktów mocowania).
- Odblaskowe logo.

Wymiary: 39 x 28 x 5.5 x 11 cm
Pojemność: 2,5 litra
 

Nowa konstrukcja i nowy kształt, który ułatwi zapakowanie np. dwóch butelek z wodą, a także większą możliwość dostosowania do większej liczby ram rowerowych.
W środku znajdziemy detale takie jak przekładki, kieszenie, haczyk na klucze. Neonowa barwa wnętrza jest niewątpliwie bardzo pomocna, aby szybko zlokalizować swoje gadżety.
To jedyna torba Geosmina, która nie jest w 100% wodoodporna. Jest odporna na wodę i zachlapania, o ile warunki nie są ekstremalne. Powłoka poliuretanowa chroni materiał przed działaniem wody przez długi okres czasu. Jednak jedną z cech, którą chcielibyśmy podkreślić  jest szybkość, z jaką materiał wysycha. Powrót do stanu początkowego zajmuje kilka minut. Torbę można dopasować do ramy za pomocą pasków na rzepy. Występuje w różnych rozmiarach: 5,5, 3,5 i 2,5 litra.

 

GEO110619
5 Przedmioty