Nutrixxion żel XX oryginalny 80mg kofeiny 5pak

47,50 zł
Brutto

Nutrixxion ŻEL ENERGETYCZNY XX smak ORYGINALNY (80mg KOFEINY) 44g x5szt (5pak)

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

Darmowa dostawa od 400 zł - więcej o kosztach dostawy.

 

Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

 

A to jakiś wpis XXX

Specjalna kombinacja węglowodanów prostych i złożonych (Tri-Source) pomaga w szybkim uzupełnieniu twoich magazynów energii. Witaminy i minerały dopełniają ten dobrze strawny pakiet energetyczny. Ale właściwą tajemnicą tego dobrze strawnego żelu jest dodatek BCAA. Aminokwasy leucyna, izoleucyna, walina regenerują twoją muskulaturę już podczas wysiłku sportowego.

Nie trzeba się jednak bać nadmiernego przyrostu mięśni. Ponadto nasz żel zawiera w miejsce fruktozy składnik izomaltulozę, przez co dotychczasowe problemy żołądkowe wynikające ze specyfiki produktu i przyjętych standardów handlowych należą już do przeszłości. Polecamy je podczas czekającej na ciebie aktywności sportowej. Dostępne w 11 smakach bez kofeiny, z 40mg kofeiny lub nawet z 80mg kofeiny.

Opis produktu

Szczególnie w trakcie wysiłku jest ważne, by dostarczyć organizmowi energię szybko i nieskomplikowanie. Specjalna mieszanka węglowodanów i aminokwasów egzogennych (BCAAS) zapewnia organizmowi szybkie przyswajanie.

Dzięki zastosowaniu izomaltulozy jako źródła energii żel NUTRIXXION jest szczególnie przyjazny dla żołądka. Przy zapotrzebowaniu na duża dawkę energii, dla polepszenia koncentracji i przemiany materii dostępne są również żele z zawartością 40 mg lub 80mg kofeiny (XX-Force). Ponadto małe pakiety energetyczne można z łatwością otwierać nawet podczas zwiększonego wysiłku dzięki perforacji przy szyjce opakowania. Dzięki zwartej formie są łatwe do zapakowania szczególnie dla biegaczy. Konsystencja nie za gruba i nie za cienka umożliwia czyste spożywanie.

Zastosowanie

Żele NUTRIXXION stosuje się szczególnie w sporcie wyczynowym, ponieważ bardzo szybko zaopatrują organizm w energię. Organizm może przyjąć podczas wysiłku ok. 60g-90g węglowodanów. Jeden żel NUTRIXXION zawiera o 30 g węglowodanów więcej, tak więc polecamy w zależności od wysiłku 2-3 żele na godzinę. W celu lepszego przyswojenia przez organizm należy po każdym spożyciu żelu wypić ok. 150 ml płynu.

Ażeby właśnie pod koniec zawodów jeszcze raz podnieść zdolność koncentracji, polecamy nasze żele XX-Force (+80 mg kofeiny). Mogą zdziałać prawdziwe cuda. W przypadku dyscyplin sportu, w których wysiłek trwa godzinę lub mniej (pływanie, lekka atletyka) zaleca się również spożycie krótko przed wysiłkiem.

W tym przypadku również zaleca się żele z kofeiną (+40mg kofeiny) lub żele NUTRIXXION XX-Force (+80mg kofeiny).

Konsumenci

Pierwotnie żele stosowane były przez sportowców wyczynowych (kolarze, triatlonistów, biegaczy), ponieważ zapotrzebowanie na energię w przypadku tych dyscyplin może być bardzo duże.

W międzyczasie żele energetyczne cieszą się taką samą popularnością w prawie każdej dyscyplinie sportu, podczas której uprawiania organizm potrzebuje dużej dawki energii.

Tak więc żele energetyczne stosowane są również w dyscyplinach drużynowych jak piłka nożna, hokej na lodzie, piłka ręczna. Coraz częściej zastosowane są również w kulturystyce, pływaniu, sporcie motocyklowym.

nut001
98 Przedmioty