bloczki

Podkategorie

 • harken bloki fly

  Bloki z miękkim mocowaniem Fly cechuje wytrzymałość i niska waga, zapewniając żeglarzom moc w lekkim wydaniu. Zaprojektowane do wysokiej jakości lin, te wydajne bloki wytrzymują niezwykle duże obciążenia przy swoim małym rozmiarze. Bloki Fly to doskonały wybór dla małych jachtów mieczowych i innych małych łódek regatowych oraz do systemów tali obciągacza bomu i achtersztagu na jachtach Grand-Prix.

 • Harken bloki 29mm

  29 mm Carbo

  Te lekko toczące się, mocne bloki sprawiają, że trymowanie jest łatwe bez względu na siłę wiatru. Bloki Carbo Air wykonane są ze wzmocnionego kompozytu w rozmiarach i stylu pasującym do każdego systemu: pojedyncze, podwójne, potrójne, rolkami; z miękkim mocowaniem i ze stałą głowicą. Doskonałe do szotów grota, foka i spinakera na małych jachtach mieczowych i regatowych; do linek regulacji na jachtach każdej wielkości.

  Wykonane z lekkiego, mocnego i niezawodnego kompozytu wzmocnionego włóknami.

  Łożyska kulkowe, rolki oraz poliki posiadają ochronę przed promieniowaniem UV.

 • Harken bloki 16mm

  Bloczki 16 mm są najmniejszymi bloczkami Harken. Są idealne do obsługi cienkich linek na nowoczesnych jachtach mieczowych. System łożyskowania składa się ze stalowych kulek biegnących w rowkach po wewnętrznej bieżni. Maksymalne obciążenie robocze to 113 kg (250 lb) – najwyższe na rynku w porównaniu do bloczków o podobnych rozmiarach.

 • Harken bloki 40mm

  Te lekko toczące się, mocne bloki sprawiają, że trymowanie jest łatwe bez względu na siłę wiatru. Bloki Carbo Air wykonane są ze wzmocnionego kompozytu w rozmiarach i stylu pasującym do każdego systemu: pojedyncze, podwójne, potrójne, poczwórne rolkami; kabestanowe i wiolinowe; z miękkim mocowaniem i ze stałą głowicą. Doskonałe do szotów grota, foka i spinakera na małych jachtach mieczowych i regatowych; do linek regulacji na jachtach każdej wielkości.
  Wykonane z lekkiego, mocnego i niezawodnego kompozytu wzmocnionego włóknami.
  Łożyska kulkowe, rolki oraz poliki posiadają ochronę przed promieniowaniem UV.

 • Harken bloki 22mm

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-12 z 14 pozycji

Aktywne filtry