DexShell Waterproof Trekking skarpety
search
  • DexShell Waterproof Trekking skarpety
  • DexShell Waterproof Trekking skarpety

DexShell Waterproof Trekking skarpety

199,00 zł
Brutto

DexShell Waterproof trekking Socks Merino Wool, DS634TGR

Rozmiar: L
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

DexShell Waterproof Trekking Socks Merino Wool, DS636

rozmiary:

S - 36-38
M - 39-42
L - 43-46
XL - 47-49

Średnia, sięgająca do połowy łydki i wykonana z tkaniny frotte oraz wełny z owiec merino skarpeta. Pasująca do trekkingu, wspinaczki oraz czynności w mocno wilgotnym środowisku, gdzie zachodzi potrzeba ochrony Twoich stóp przed uczuciem zimna i wilgotności.

 
Cechy:
- Wodoodporne
- Wyjątkowo wydajne
- W pełni pokryte wełną Merino dla lepszego efektu ciepła
- Oddychające
 
Zewnętrzna powłoka: 96% abrasion resistant nylon, 3% elastane, 1% elastic
Środkowa warstwa: Porelle membrane.
Wewnętrzna warstwa: 40% merino wool, 40% anti-pilling acrylic, 20% nylon
Wodoodporne, oddychające skarpetki DexShell
Wodoodporne skarpetki DexShell można używać to wszystkich sportów outdoorowych: bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka itp.
Skarpetki dostarczają bezkonkurencyjnego komfortu i ciepła, dodatkowo zapewniają unikalne korzyści, których zwykłe skarpetki nie posiadają.
 

Membrana Porelle
Wodoodporna, oddychająca membrany Porelle zostały zaprojektowany do użycia przy produkcji wysoko wydajnościowych produktów. Membrany Porelle są produkowane przyz PIL Membranes Ltd z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży.

Wełna Merino
Ciepła, oddychająca, nie przyjmująca wilgoci i antystatczyna. Wełna Merino radzi sobie z wilgocią jak żadne inne włókna, absorbując a następnie uwalniając do otoczenia jako parę. Jest ona również naturalnie odporna na zapachy. Miękka i delikatna w dotyku, reaguje na temperaturę ciała utrzymując ciepło kiedy jest zimno i uwalniając ciepło i wilgoć, kiedy jest zimno. Naturalna elastyczność pozwala wełnie Merino wrócić to naturalnego rozmiaru po rozciągnięciu.

Dobór rozmiaru:
 
Jeśli Twój rozmiar waha się gdzieś pomiędzy poniższymi rozmiarami rekomendujemy zakup większej wersji.
 
 
 
Instrukcja czyszczenia

DexShell nie są standardowymi skarpetami lub rękawicami, ponieważ są kompozytem laminowanego produktu. Nieodpowiednie użytkowanie obniży wydajność, a nawet zniszczy produkty, dlatego należy szczegółowo obserwować symbole. Należy uważać, by nie przebić membrany albo dojdzie do wycieku. Skarpety należy nosić wewnątrz butów, jako że są skarpetami, a nie obuwiem. Dokładne dbanie o DexShell przedłuży żywotność produktu. Prać ręcznie i w pralce w temperaturze poniżej 40oC. Nie prasować. Nie wyżymać.

PRZY SUSZENIU TRZYMAĆ Z DALEKA OD BEZPOŚREDNICH ŹRÓDEŁ CIEPŁA!
DS636
2 Przedmioty